Özgür Emre Yıldırım’dan Buse Cevatemre itirafı! ‘Ben seni aldım’

Son olarak ‘Hudutsuz Sevda’ dizisinde kamera karşısına geçen Özgür Emre Yıldırım, geçtiğimiz günlerde Sibel Arna’nın YouTube’da yayınlanan ‘Ne Olursan Ol Rahat Ol’ programına konuk oldu.

40 yaşındaki oyuncu, “Bir bilim insanıyla evlisin. Eşinle tanıştığın ilk an ‘Ben seninle evleneceğim’ demişsin. Bu süreci anlatır mısın?” sorusunu cevapladı.

“ÇOK İLGİNÇ BİRİ İLGİMİ ÇEKTİ”

Biz sosyal medya üzerinden tanıştık. Daha sonra öğrendim; meğer filmlerimi izlemiş, beni tanıyormuş ve inanılmaz bir sempatisi varmış. Ben de hesabıma ‘Kim ne yazmış?’ diye bakıyorum. Çok ilginç biri dikkatimi çekti. Profil fotoğrafına baktım. Aa bilim insanı, okumuş insan (gülüyor)! Ben de takip etmeye başladım. 1-2 mesaj derken konuşmaya başladık, telefonlarımızı aldık. Saat 9’da başlayıp 3-4’lere kadar süren telefon görüşmeleri. Pandemi dönemiydi, bir aya yakın sadece telefonda konuştuk. Sorduğu sorulara hayran kaldım. Bir insanın zekasını, karakterini sorduğu sorulardan, merak ettiği şeylerden anlayabiliyorsun. Bazen beş yaşında bir çocuk gibi, bazen kimsenin aklına gelmeyecek bir ayrıntıyı soruyordu. Ve çok gerçek.

“İLK DEFA GÖRDÜM, MÜTHİŞ BİR ŞEY”

Eşiyle ilk buluşma anını anlatan Yıldırım, “Pandemide her yer kapalı olduğu için Gezi Parkı’nda buluştuk. Çok heyecanlıyım, ilk defa onu göreceğim. Karşıdan geldi geldi, şöyle bir baktım, müthiş bir şey. Direkt sarıldım, kokladım, yanağından öptüm, içgüdüsel olarak havaya kaldırdım. ‘Ben seni aldım’ dedim. Güldü. Çok sürmedi, bir sene sonra da evlendik” ifadelerini kullandı.

“NE YAPTIĞINI HİÇBİR ZAMAN ÖĞRENEMEYECEĞİM”

Koç Üniversitesi’nde görev yapan eşine övgüler yağdıran ünlü isim, “Prostat kanseri üzerine çalışıyor. Çok dirençli bir hastalık, sorun o zaten. Kanser hücrelerinin ilaç direnci sürecini uzatacak bir proje üzerinde çalışıyor. Farklı mesleklere sahip olmak büyük avantaj, ikimiz de bilmiyoruz. Tam olarak ne yaptığını hiçbir zaman öğrenemeyeceğim. Bu bilmemek kısmı bitmiyor. Çok duygusal, çok yaratıcı, çok yetenekli, rengarenk bir insan. Ondan teyit almadan proje kabul etmiyorum, gelen senaryoları ona da okutuyorum. Harvard’la bir dirsek teması başladı. Orada bir laboratuvarla çalışmaya başlıyor. 1-2-3 sene, tam bilmiyoruz ama bir süre orada geçireceğiz” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir